כשפים - הסרת כישוף אהבה.כישוף החזרת אהבה


כישוף מהו?, מדוע ישנם רבים המאמינים שיש עליהם כישוף, קללה או עין הרע. האם בכלל ניתן לכשף. קורבן של כישוף.

לרוב לחלק גדול מאתנו ישנה נטייה להאמין! כאשר דברים בחיים לא מסתדרים, שהכול תקוע וחסום, בזוגיות, פרנסה, קריירה,עבודה, מציאת אהבה, כספים, הדבר נובע מכישוף.

המאמינים ב "כישופים" בדרך כלל נאחזים באמונה הקשורה לתרבות, דת, בית, אמונות טפלות, שייכות חברתית, מסורות קדומות . השכלה ונאיביות.

השוק הרוחני והמיסטי מלא  במיסטיקנים שרלטנים, המנסים לשכנע ציבור נאיבי ותמים הנמצא במצוקה נפשית, במצב של תקיעות, משבר בזוגיות, בעיות כלכליות, ועוד. כי יש עליהם כישוף. 

לרוב למיסטיקנים שרלטנים יש רק מטרה אחת כסף, בינם לבין האמת יש פער גדול ועצום, יכולתם הרוחנית המיסטית מוטלת בספק, המטרה העיקרית היא לנצל את חוסר הפקוח והפרצה הקיימת בתחום המיסטי והרוחני כדי לחגוג  על חשבון התמימות וחוסר הידיעה המלווה בפחדים וחרדות של הפונים אליהם.

אותם מיסטיקנים שרלטנים יוצרים באמצעי שכנוע שונים אשליה אצל הלקוחות שיש בידם לתת להם הגנה מפני כישוף או להסיר כישוף,

הם מבצעים זאת באמצעות לחשים שונים, חפצים, ופעולות  מיסטיות שונות, הלקוחות לרוב זוכים לעגומת נפש, מפח רוח, תלות מוחלט ב ממיסטיקנים השונים שכול פעם מלעיטים את הלקוח בסיפורים שונים למה הכישוף לא עבר.

במיוחד אמור הדבר לגבי "כישוף החזרת אהבה" , 

הכוח להתרפות, או לשנות דברים, או להשיג דברים, אינו קשור במזל או במיסטיקן, הוא בידכם בלבד. הוא נמצא בכוח האמונה המחשבה והרצון שלכם.

אף אחד לא מסוגל לשנות את הגורל שלכם, מלבד עצמכם!

בתחום הרוחני המיסטי הייעוצי ישנם אנשים מאוד הגונים, לא כולם שרלטנים,  ניתן למצוא מיסטיקנים טובים ונפלאים
אמינים וישרים. לכן לא להשליך מדברי על כלל המיסטיקנים,

רצוי לבדוק היטב לפני כל פנייה אל מיסטיקן או מיסטיקנית. לבחור בשיקול דעת את המתקשר הראוי,

ייעוץ אישי הכוונה, הסרת פחדים, תקשור, איזון אנרגטי, בדיקת כישופים באמינות ושיקול דעת והיגיון בריא. טובי מתקשרים ויועצים עומדים לרשותכם.

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ייעוץ והכוונה רוחנית - מתקשרים בטלפון

תקשור הילינג ייעוץ הכוונה ונטרול חסימות אנרגטיות

מיסטיקנים און ליין