תקשור - ייעוץ זוגי רוחני.

מומחים מתקשרים ומיסטיקנים בישראל.
מתקשרים בטלפון 072-2280549 שיחה אישית ודיסקרטית

 תקשור ייעוץ זוגי 


ייעוץ והדרכה אישית - זוגיות, קריירה, פרנסה, עבודה, לימודים, מערכות יחסים, בריאות, החלפת והוספת שם, התאמה זוגית, בדיקת שם בכוח האותיות, מתן שם ליילוד, מה צופן לי העתיד, אסטרולוגיה יומית, הורוסקופ, תחזית אישית, מפה נומרולוגית, מפה אסטרולוגית, בדיקת קרמה, שחזור גלגולים, ייעוץ עסקי, האם זה הזמן לשינוי? מהו הזמן הטוב עבורי לשינוי.
דרך תקשור ובאמצעות מתקשר או מתקשרת אמתיים מזהים המתקשרים את הדרכים בהם עלינו ללכת על מנת שנדע לשווק את עצמו נכון כלפי הסביבה, בעבודה, במערכות יחסים, בזוגיות ועוד.

תקשור ילמד את המתקשר או המתקשרת, מה חוסם אותנו מה מעכב אותנו מלהצליח ולהגשים את מטרתנו ייעודנו וגורלנו בחיים.
תקשור הוא כלי אבחון וגילוי הנסתר, ומתקשרים טובים ואמינים ישתמשו בתקשור ככלי למיצוי וניצול מקסימלי של כל מה שאצור ונמצא בתוכנו במטרה להגביר את המודעות והאנרגיות החיוביות. התקשור הינו כלי לשחרור אנרגיות שליליות, אמוציות רגישויות היכולות לגרום להרס עצמי, לחסימות ותקיעות.

אנו חיים במציאות שבה השינויים אשר מתחוללים בחיינו הם מהירים, חדשים וכמעט לא ניתנים ליישום בגלל הקדמה המתפתחת במהירות ענקית. הבעיה העיקרית היא שאנחנו לא מספיקים להסתגל למציאות מתפתחת וכבר נכנסים עוד ועוד שינויים לחיינו.

הנפש זקוקה לתמרון ולמרחב בכדי לקלוט את השינויים ולהסתגל אליהם, ובידי מתקשר או מתקשרת הכוחות לאזן אותנו אותנו מבחינה רוחנית ואנרגטית.

תקשור זה קשר שנוצר במהלך התקשור בין המתקשר או המתקשרת למתוקשר או למתוקשרים, התקשור הינו מהלך נקי וטהור של קבלה ונתינה .המתקשר מקבל ממקורות רוחניים גבוהים ונותן למתוקשר את המידע או המסרים שהוא קיבל.

במיסטיקה תקשור נחשב כענף מוביל וכיום מתקשרים רבים מפתחים ולומדים בנוסף לתקשור עוד שיטות שהם בעצם כלי עזר למתקשר או מתקשרת בעבודת תקשור וייעוץ זוגי

נומרולוגיה, קבלה, טארוט, פתרון חלומות, אסטרולוגיה, פסיכותרפיה הוליסטית, פתיחה בקפה, קריסטלים, פרחי בך, יוגה, מדיטציה, הם הכלים העיקריים בהם נעזרים המתקשרים.

אתר המומחים המתקשרים והמיסטיקנים בכול תחומי המיסטיקה ועולם הרוחניות, נומרולוגים, אסטרולוגים, מקובלים, מומחי טארוט, מומחים לפתרון חלומות, מטפלים הוליסטיים, ופסיכותרפיסטים, אשר יתנו מענה לכם בכול תחומי החיים בכול בעיה בכול שאלה.

מאת שלמה טל מיסטיקן מתקשר      
  

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

ייעוץ והכוונה רוחנית - מתקשרים בטלפון

תקשור הילינג ייעוץ הכוונה ונטרול חסימות אנרגטיות

מיסטיקנים און ליין